Опубликовано Оставить комментарий

Опішня Трейл

Всім привіт)))

Мене звати Тарас. Я член команди Power Space Team. Наша команда створює трейлові забіги в унікальних місцях України. Ми називаємо їх місцями сили, оскільки там учасники відчувають зв’язок з природою і стають сильнішими фізично, духовно та емоційно.

В 2021 році ми проводимо 3 трейли:
— селище Опішня, Полтавська область, 29-30 травня;
— селище Буланове, Полтавська область, 21-22 серпня;
— острів Джарилгач, Херсонська область, осінь – найбільший незаселений острів в Чорному морі.

Запрошую ваш біговий клуб на нашу першу подію — Opishnia Trail. Доступними є чотири дистанції: 10км, 20км, 30км та командна десятка. Маршрути забігів проходять через кургани скіфського часу, ліси, ріки та пагорби. Опішня має довгу історію і згадується вперше ще в XIIст. Це селище відоме своїми трьохтисячолітніми традиціями гончарства та створення глиняних виробів.

Члени нашої команди мають великий досвід в бізі, тріатлоні та лижних перегонах, оскільки створюємо бігові події в Україні ще з 2015 з щорічною кількістю учасників 35 000.

Будемо раді бачити вас серед наших учасників. Реєстрація та детальніша інформація про старт доступна за посиланням: https://athletic-events.com/event/57 або на сайті mypower.space

Для групи з 10-19 учасників передбачені знижки 10%, якщо більше 20 учасників, то знижка 15%. Для отримання знижки подзвоніть за номером 098 287 6700 перед тим, як реєструватися або напишіть мені в особисті повідомлення або на пошту.

З повагою, Тарас Стефурак
член команди Power Space Team

mypower.space

stefurak_t@outlook.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

12 − двенадцать =