Опубликовано Оставить комментарий

Марафон «незалежні люди» Нетішин 2019

Після пробігу босоніж, захотілось чудовою компанією пробігтись ще в якомусь незнайомому місті невелику дистанцію. Вибирали між Нетішиним, Дрогобичем, Києвом та Одесою. Вибір впав на Нетішин, оскільки невідоме місто, недалеко від Вінниці (~220км) та ще й цікавий призовий фонд на половинку.

Оскільки старт було анонсовано на 8 ранку, а гугл показував час в дорозі 3,5 години (за такий час легесенько можна в Київ заїхати) виїхали ми о 4 ранку. Сказати що дорога рівна і легка, це себе обманути. Тільки виїхали за межі Вінницької області, як включився режим «більша швидкість, — менше ям». В результаті автомобіль став легшим на 1 кілограм 😉

зайві деталі

Поки приїхали припаркувались, отримали стартові то й часу на розминку вже не лишалось. Перед стартом швиденько подивились відяшку маршруту залиту оргами. Варто було насторожитись, адже відео було записано з авто, а не під час бігу «від бігуна». Я собі запам»ятав, що добігти треба до кругового руху і назад, це вийде 5 туди і 5 назад ( в голові розклав маршрут на звичний, — домашній, де орієнтири — ліс та залізнична колія).

Анонсований старт о 8 розпочався на 4 хвилини раніше. Якщо ви любете поміркувати перед самісіньким стартом, то в такому разі можна дуже прос..ти час і додати собі додаткові 4 хвилини на рівному місці… Але добре що наша бригада стартанула і всі побігли в супроводі поліцейського автомобіля. Як потім вияснилось водій не докінця був усвідомлен з маршрутом і лідерам половинки накрутив додатковий кілометр.

предфінішна заруба

Траса, як так, рівна. Дуже цікаво було побачити діючу атомну станцію. Але дуже не вистачало елементарної розмітки і волонтерів. Так В словакії наносять синім кольором (відмінний від стандартних кольорів розмітки) лінію протяжністью 10 метрів — трасу маршруту, з кроком в 30-50 метрів, у Вінниці ми використовуємо рожевий колір і наносемо на ключових поворотах і дублюємо інформацію 2-3 рази до повороту і 1 раз після, щоб учасник крутив педалі з спокоєм на душі, що він їде по маршруту.

Рожева розмітка — Вінниця, велозахід — закрутка // синя лінія — Словакія Кошице

Нестача волонтерів зіграла погану шутку з учасницею на 10 км, яка набігла додаткові 3 км на десяточці, бо волонтери на кругу впевнено сказали бігти прямо прямо і до лісу. І тільки завдяки ранковому перегляду відео маршруту, коли добігла до лісу, вона повернулась назад. Другим серйозним ляпом, була відсутність чіткої розмітки в кінці полумарафону. Таким чином одні учасники забігали з однієї сторони дороги, інші учасники з другої, а місцеві взагалі прямісінько через дворові прольоти.

Завдяки уважності і небайдужим учасникам, ми відстояли своє законе третє місце на полумарафоні. Так лідери бігли в супроводі автомобілю поліції, (від фінішу злівої сторони) в той час як «місцеві» прямо перпендикуляно вбігли в фінішну зону і принесли лічені секунди нашій Вікторії. Як добре що сучасні гаджети все фіксують, а особливо годинники з GPS трекером, саме завдяки останнім було виявлено недостачу півтора кілометри у спортсменки, яка ще й намагалась відстояти своє незаконе третє місце. Але спорт має бути спортом, і вкрадені метри то є самообман і неповага до себе в першу чергу.

Переможці та призери

Чи приїдемо ми сюди наступного року? Побачимо..

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

пять × три =