Опубликовано 2 комментария

Пробіг Друзів Богородчани

В Прикарпатті стартує дев’ятий Пробіг Друзів Богородчани.

25-26 лютого 2020

Це перший в році наймасштабніший зимовий забіг в Україні. Який  об’єднує як професійних бігунів так і любителів бігу які хочуть випробувати себе зимовим бігом.

Читать далее Пробіг Друзів Богородчани

Опубликовано Оставить комментарий

Марафон «незалежні люди» Нетішин 2019

Після пробігу босоніж, захотілось чудовою компанією пробігтись ще в якомусь незнайомому місті невелику дистанцію. Вибирали між Нетішиним, Дрогобичем, Києвом та Одесою. Вибір впав на Нетішин, оскільки невідоме місто, недалеко від Вінниці (~220км) та ще й цікавий призовий фонд на половинку.

Читать далее Марафон «незалежні люди» Нетішин 2019
Опубликовано Оставить комментарий

Кошице Марафон Миру 2019

Лютий — це місяць коли я розпочав підготовку до поїздки на марафон в Кошице. В 20х числах придбав стартовий слот (всього 36 EUR) — найнижча ціна, дешевше хіба що постійним учасникам, ті хто прийняв участь 10 раз, або безкоштовно починаючи з 16 старту. Також можливо виграти в лоторею, но то не про мене ..)

Читать далее Кошице Марафон Миру 2019
Опубликовано Оставить комментарий

Забіг босоніж 2019

Ідея поїхати на забіг босоніж виникла абсолютно спонтано. Оскільки на початку літа планував пробігти 75 на букомилях, але не так склались обставини як хотілось. І от, в останні дні купую стартовий і морально готуюсь протрусити 3,5 км бо-со-ніж. Техніка «єстєствєнного бігу» в мене відсутня, все житя бігаю виключно в кросівках різних японських фірм, але не відмовляю собі спробувати щось нове.

На сторінці реєстрації недочитав чи не добачив інформацію про те, що учасники змагань та одна людина підтримки допускаються на територію парку безкоштовно. Тож планували потрапити на території до 9 години ранку, щоб встигнути на акційний квиток. Дякую організаторам, за швидку реєстрацію, з врахуванням того, що ми прийшли значно раніше зазначеного часу реєстрації, ми отримали стартовий набір і пропускний браслетик на руку.

Оскільки до самого старту пробігу лишалось більше 2,5 годин, то ми використали їх на прогулянку парком «легітимного». Зробивши невеликий круг, в легкому темпі перед забігом було нагуляно майже 10 км мальовничою територією. Встигли подивитись і зоопарк, і пєньочки, і Київське море і ще багато чого.

Прийшовги на гольфполе. Досить шивдко зорієнтувались де роздягальня, приємною несподіванкою стало наявність камери схову. На самому гольфполі, в очікуванні старту дуже не вистачало тіні, адже сонце вже припікало і довго знаходитись на сонці вимотувало. Також на самій стартовій галявині розташувались спонсори забігу seveneleven, центр стопи, швидка допомога.

Оскільки бігти було не марафон, а біля 3,5 км, то розігрів по ходу дистанції не варто розглядати. Так вперше пробіг 2 км розминки босяка спробував пробігти по піщаних пастках, — особливо приємні враження, коли гаряча нога мокра від води з мякої трави потрапляє в «це». Це варто спробувати!

Першими стартували 3,5 км. По факту годинник показав 3,9. Не планував бігти швидко, адже 3,5 це вже давно не моя дистанція і до неї потрібно готуватись відповідно роблячи упор на швидкість і швидкісну витривалість, я ж в свою чергу готувавсь до кардинально ішого. Тому вирішив бігти в задоволення і не казитись по ходу траси.

Стартанули, біжимо по темпу 4.0 лідери не сильно добавляють і при цьому хвост помітно відстає. біжу 5 перші 1.5-2 км і розумію що четвертого легко можна зробити на черговому повороті. В результаті другу половину дистанції біжу 4м і насолоджуюсь пробіжкою . Періодично поглядаю на годинник, бачу темп підріс до 3:45 і хлопчина з 3 місця помітно почав відставати від лідерів. На годиннику 3,0 км вирішую потрібно його на невеличкому пагорбі наздогнати і з’їсти. Що успішно і зробив. З думкою що до фінішу 500 м, включаю свої махи руками та нешвидкі ноги на повну, але паралельно розумію, що щось дистанція буде більшою за 3,5 адже до червоної доріжки і назад явно не 250 м. Біжу 3м, розумію що на більше розраховувати я не годен, принаймні не сьогодні і не з моїми швидкостями. Після червоної доріжки (перебіг через асфальт), краєм ока бачу, що хлопець з 4 місця дуже хоче мене наздогнати і тому мені варто або включатись на повну, або профукати те шо є. В цей момент фан перестає бути фаном і починається заруба. Ручки ножки, мокра трава, пісчана пастка і видно фініш і чутно позаду тяжке дихання. В фінішному створі дихання зовсім вже сильне і на вухо, вирішив зміститися вправо уступити дорожку «1-шу дорожку», і так вийшло, що як раз мене і хотіли обійти також справа. То ж нога вногу, але на мікро секунди попереду фінішую «на тумбочкє».

Далі в якості заминки пробігся підтримав друга дитинства — Мішу, потім дружину, потім дочекався старту в 7 км де підтримував Віку і все це в очікуванні церемонії нагородження, на якій трапився компьютерний казус і на 3 місце в парубках викликають не мен %) я в шоці, всі в шоці, свідки фінішу і єгови також негодують. Але нікли не бійтесь відстоювати власні права і заслуги. підійшов до фінішної палатки, поговорив з організаторами, свідки в тому числі і організатори підтвердили що я чітко був попереду. Переглянули запис в компьютері і таки присвоїли 3 місце мені з врученням відповідного «подарункового» набору.

В заключення хочу подякувати ТОР ранерс і спонсорам заходу, за унікальну можливість пробігтись босоніж по гольф полю, це дійсно круто і хоч раз в житті треба відчути «єстєствєнний» біг. І друге треба тренуватись на відповідну дистанцію і уникати подібних ситуацій, адже коли типрибігаєш на 1 і більше секунд попереду, то компьютеру важко зробити збій не в твою користь!

Опубликовано

Кошице 2018

Марафон Миру в Кошице — найстаріший марафон Европи і, водночас, один з найбільш доступних для українців. Декілька років тому, знайомі бігун з Ужгорода розповіли про цей захід. Відтоді, він постійно прописався у біговому календарі. Онлайн реєстрація відкривається на початку весни і коштує 36 євро. На кінець літа вартість реестрації становитиме вже 53 евро

Читать далее Кошице 2018
Опубликовано Оставить комментарий

Кіпр 2018 весняний (17.03) марафон.

З моменту старту на Кіпрі пройшов майже рік. Кіпр 2018 весняний (17.03) марафон. Подорож на Кіпр як і участь в марафоні була спонтанним рішенням. Дякую друзям з якими ми бігали Стамбульский марафон, що запросили поїхати з ними і організували, власне, саму подорож.

Читать далее Кіпр 2018 весняний (17.03) марафон.
Опубликовано Оставить комментарий

Дземброня трейл 2018 — Final Edition

Найкращий трейл в Україні, який має шанс бути останнім з цього року. Таку подію неможна було пропустити, оскільки Константин Железов пообіцяв більше Дзе непроводити. Я не буду вдаватись в деталі і гадати, чому саме так, але ДземБроня трейл без Кості то може бути вже не Дзе…
 

Читать далее Дземброня трейл 2018 — Final Edition

Опубликовано Оставить комментарий

Istanbul Marathon — За день до

Організаційні питання

Реєстрація / трансфер / житло

Ідея участі у даному марафоні прийшла на початку липня. Тоді я почав придивлятись до траси, трансферу і термінам реєстрації та зростанню ціни на неї. Найдешевша реєстрація коштувала 35 турецьких лір (то трошки менше $10). В серпні зареєструватись можна було за 60 турецьких лір, а у вересні за 80 try. Реєстрація безпосередньо на місці коштує дуже дорого, оскільки потрібно заплатити максимальний стартовий внесок і «пеню» за офлайн реєстрацію, приблизно 200 лір. Особисто моя думка, краще придбати реєстрацію за мінімальною ціною і потім в разі життєвих обставин не приймати участі в змаганнях, ніж переплачувати після. Читать далее Istanbul Marathon — За день до

Опубликовано 1 комментарий

Моя половинка в Кошице, Словакия 2017

Вперше половинку в Кошице я пробіг в 2016 році разом з друзями з Ужгорода. Оксаночка, мої вітання і подяка за кльовий старт та легку руку на почин! 😉 Чого очікувати від половинки закордоном і чого не вистачає в наших широтах, про все це та інше дізнаєтесь з моєї розповіді трішки нижче.

Читать далее Моя половинка в Кошице, Словакия 2017

Опубликовано Оставить комментарий

Kyiv Euro Marathon 2017. Батальйон рожевих маєчок

Весна. В розпалі біговий сезон. Кожні вихідні відбуваються run заходи. Іноді доводиться розставляти пріоритети навіть. Останнім часом звичайно в тренді трейли, але і про асфальтну попсу не забуваю. Все ж більша частина тренувань відбувається саме на ньому. На Kyiv Euro Marathon  раніше не планувала бігти, але оскільки бігові подруги Наталя та Аня зареєструвались, тому вирішила: треба підтримати компанію. Читать далее Kyiv Euro Marathon 2017. Батальйон рожевих маєчок

Опубликовано Оставить комментарий

Burning Heads Sand trail 25К

Один з терйлів, на який я зібрався їхати в останній момент. Зовнішні обставини склались самі-собою. Отже, я приїхав, і взяв участь у перегонах на 25км. Все вирішилось в процесі підготовки до юбілейного пробігу «Під Каштанами». За 3 дні до закриття реєстрації на Burning Heads, в пабліку Ukrainian Trail League вивішали дуже привабливі світлини Кінбургської коси з закликом приїхати і пробігти найспекотніший трейл по пісках. Читать далее Burning Heads Sand trail 25К

Опубликовано 1 комментарий

ILR та Дземброня трейл 2017

Бажання їхати на Дземброню 2017 року виникло майже рік тому. Періодично видивлявся атлетік івент на предмет відкриття реєстрації. Підбурював всіх друзів та знайомих, особливо тих, з ким вже хоч десь біг. І, звісно, друзів з клубної переписки. В результаті на провокації та запрошення відгукнулась Інна 😉 Юху! Вдвох їхати куди веселіше.

Дземброня, Дземброня… Знаю про це село давно, адже уже 10 років вважаюсь туристкою і кожен рік мінімум двічі ходжу в походи тривалі чи не дуже. З села не раз стартувала або фінішувала. Навіть останній скітур похід був саме із кемпу “Білий Слон” (рекомендую як для походів, так і для сплавів. З Володимиром Гороном знайома з 2008 року після моєї першої “трійки”, де думала, що помру )) А цього року познайомилась з чудовими інструкторами, які стійко навчили мене спускатись і підніматись на лижах).

З легкої подачі Олега Крупського перед новим роком якраз відкрилась реєстрація на “Дземброня трейл”  . Минулого року чула про неї, але було ще мало досвіду взагалі бігу на довгі дистанції, не кажучи уже про трейл. Більше того, що цього року він уже позиціонується як Чемпіонат України з гірського бігу на довгі дистанції. І хвора голова не знала ще на що підписується, але точно знала, що це буде емоційно, не легко місцями, але дуже бажано і цікаво. Організатором є київський клуб  42195 на чолі з Костянтином Желєзовим і ко.

Читать далее ILR та Дземброня трейл 2017

Опубликовано Оставить комментарий

Гуцул Трейл 2017 — Вижниця — Соколине Око

Спуск по траверсу

Після минулорічних половинок, мені, захотілось чогось нетипового. Більш наближеного до природи, і такого, чого раніше не було в біговій кар’єрі. Підписавсь на сучасні бігові онлайн журнали і з них зрозумів, що цього року в моді трейли. Почитав і стало ясно, що це як крос, тільки трішки довше і з базовим комплектом спорядження. В принципі цікавіше, так як такої підготовленої траси нема. Я такий: «полюбасу тра бігти трейл і не простенький рівнинний, аля АйсТрейл, а одразу гірський!» Я ж по болотах і струмках бігав, прикатку зробив, кроси потестив і, вуаля, тра регатись і бігти! Читать далее Гуцул Трейл 2017 — Вижниця — Соколине Око

Опубликовано Оставить комментарий

Крути педалі до медалі, а потім біжи. Kitaevo XC & Trail run

Щоб їхати, треба їздити. Щоб бігти, треба бігати. Березень, напередодні похолодання і дощі. На годиннику 3:50.

— Їхати — не їхати. Неділя.

— А можливо поспати і відморозитись, що дощ і холодно?

— Ні, речі запаковані, квитки є, JC затролять. Назвався грибом…

— Та бог з ними з тими квитками і реєстрацією, дощ за вікном йде. Доїдеш до вокзалу і уже мокра будеш. Читать далее Крути педалі до медалі, а потім біжи. Kitaevo XC & Trail run

Опубликовано 2 комментария

По свежим следах ICE TRAIL 2017

ice trail 2017

Ukrainian Trail League Именно по таких следах состоялся первый в этом году трейловый забег в п. Горщики (около 120 км от Житомира) Коростенского р-ну в Житомирской обл 18.02.2017. Это один из четырех Ukrainian Trail League (UTL), которые планирует провести команда организаторовв этом году  ukrainiantrailleague Читать далее По свежим следах ICE TRAIL 2017

Опубликовано Оставить комментарий

Новогодний полумарафон Йоль 2016! Винница не ноль!


Йоль! Докажи что ты не ноль!. Новогодний полумарафон в Вышгороде прошел очень весело и позитивно. Или они что-то в кофе подмешали на старте, или место такое…

25 декабря прошел яркий праздник бегунов на набережной возле ГЭС Киева. Из Винницы брали участие трое: Инна, Аня и Олег. К нам еще присоединился Иван, сам из Винницы, но сейчас работает и живет в столице. Было решено ехать ранним воскресеным утром, чтобы без ночевки и вечером назад. Читать далее Новогодний полумарафон Йоль 2016! Винница не ноль!

Опубликовано 1 комментарий

Побег из Межгорья или захват золотых батонов

baton2Побег из Межгоря был моим первым опытом участия в забегах типа run for fun — их очень много проводится по всей стране, чаще всего в Киеве, но обычно, ехать в другой город ради того чтобы пробежать 5-10 км — лень. Меня соблазнило место проведения — так как специально в обитель легитимного я бы вряд ли поехала, ну и медалька — очень зачетная 🙂 Читать далее Побег из Межгорья или захват золотых батонов

Опубликовано 1 комментарий

Побег из Межгорья 2016

run_away6-го ноября в с. Новые Петровцы пройдет концептуальный тематический забег «Побег из Межгорья». Забег будет проходить по живописной территории Межигорья – бывшей резиденции «беглеца № 1». В рамках мероприятия представлены несколько беговых дистанций — 10 км, 5,5 км, детский забег на 100 метров и костюмированный шоу-забег на 1500 метров. Читать далее Побег из Межгорья 2016

Опубликовано Оставить комментарий

Grand Prix Lviv Half Marathon 2016

Grand Prix Lviv Half Marathon 2016

6 ноября в г. Львов пройдет финальная 5 часть беговой лиги Run Ukraine Running League 2017. До этого забеги (марафоны и полумарафон) проводили в Киеве, Одессе и Днепре.

 Маршрут полумарафона 21,1 км — это один «круг» исторической частью города. Трасса непростая, но тем и интересна, львовская брусчатка и перепады высоты могут ударить по ногам. Обычно для бегунов нет понятия начала и окончания сезона, но осенью те, кто относительно стабильно тренируются уже подтянули уровень, ведь не зря мероприятие будет проходить в городе с более сложным рельефом и покрытием. Старт и финиш будут возле Оперного театра. И хотя схема трассы на первый взгляд запутанная, но организаторы обещают достаточное количество разметок и волонтеров для того, чтобы бегуны не заблудились. Читать далее Grand Prix Lviv Half Marathon 2016