Опубликовано Оставить комментарий

Дземброня трейл 2018 — Final Edition

Найкращий трейл в Україні, який має шанс бути останнім з цього року. Таку подію неможна було пропустити, оскільки Константин Железов пообіцяв більше Дзе непроводити. Я не буду вдаватись в деталі і гадати, чому саме так, але ДземБроня трейл без Кості то може бути вже не Дзе…
 

Особисто мені, дуже хотілось випробувати свої сили на Чорногірському хребті на повній дистанції #Дземброня_Трейл, але у 2017 році, із-за лавин траса в остінні дні була змінена і добравшись до КП №1 Endurance School на чолі з Алексей Прокопенко нас розвертали в реверс і далі по маршруту “середньої дистанції” — 24 км, без підкорення “Вершини”.
На КП “нуль” воно ж перше і мобільне КП рад був зустріти Kristina Bratasyuk, яка розвертала учаників які бігли малу дистанцію і бажала успіхів учасникам середньої і довгої траси, попередньо фіксуючи нас в блокнотик ))
 
КП
КП «Нуль» — Косарище»
Добігши до розвилочки зустрів волонтера Владимир Картавый який допомагає учасникам визначитись з напрямком руху 42 направо, 24 наліво ..)
Після розвилки, невеличкий спуск до містка, пробіжка по селу і затяжний штурм через лісопилку на КП1 після якого дороги назад вже нема. Тільки вперед, тільки в гору і тільки хардкор!!!
Підйом, як і було попереджено на брифінгу проходив чарівними зарослями жереба, поміж яких гарно розквітали крокуси, нависали залишки лавин і на 17 км дистанції всіх учасників, без виключення, чекав водоспад, сухим з тої води міркую нікому не вдалось вийти.
Краса й годі
Краса й годі
 
Поки піднімавсь на гору по хребту, вітром обдувало з усіх сторін, а щоб не виникало бажання відпочивати, зверху доливало дощем.
В мене вся подорож по хребту була затянута хмарою, тому милуватись краєвидами небуло можливості, проте під ногами розгледів як квітнуть морозник, чорниця, лохина та дивний фіолетовий колокольчик (назву не знаю, світлину не робив).
Морозник та мгла
Морозник та мгла
 
Спуск проходив динамічно з Khodyreva Marina, яка показувала майстер клас з швидкісних спусків. На спусках вона постійно випереджала, але на прямих і вгорочку я відігрувавсь. Незважаючи на те, що Mizuno Cabrakan 3 показала цього разу себе краще ніж ASICS GEL Trabuco 12 у 2017 році (по відчуттям) на спусках я всеодно обережнішав, не хотілось навернутись і покалічитись на “рівному” місці.
Вдячний Serhiy Polishchuk і друзям які стояли на КП2, які окрім того, що напоїли колою, накормили фруктами, поговорили і підбаддьорили ..) побажали вдало фінішувати!
 
Спуск до Села Дземброні через сироварню, зайняв дуже мало часу, адже траса протоптана, камінчики впресовані, болота мінімум і головне дуже рівно, тому тільки і встигай переставляти ноги.
 
Дуже порадував підйом на Косарище до КП 3 (він же мобільний КП0) з провокаційним місцем яке так і манило на “зріз” дистанції, але добре проставлена розмітка певний час викликала дисонанс, адже я точно бачу волонтерів прямо а розмітка веде вправо і вгору. Навіть не хочу думати чи зрізав там хтось, адже кожен на дистанції бореться в першу чергу сам з собою.
 
Як на мене, цьогорічна Дземброня в усіх сенсах є культовою і головне нарешті “Повною!”. Велика подяка всім хто долучився до створення і проведення заходу.
 
І хештеги, які не варто брати близько до уваги #всьонетак, #дерозмітка #хтотакробить ..) Бо все було супер! І реально на вищому рівні!
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

8 + 4 =